Card 1c Card 1d Card 1h Card 1s Card 2c Card 2d Card 2h Card 2s Card 3c Card 3d Card 3h Card 3s Card 4c Card 4d Card 4h Card 4s Card 5c Card 5d Card 5h Card 5s Card 6c Card 6d Card 6h Card 6s Card 7c Card 7d Card 7h Card 7s Card 8c Card 8d Card 8h Card 8s Card 9c Card 9d Card 9h Card 9s Card 10c Card 10d Card 10h Card 10s Card 11c Card 11d Card 11h Card 11s Card 12c Card 12d Card 12h Card 12s Card 13c Card 13d Card 13h Card 13s
Ви виграли!
Результати гри
Час:232:324
Рахунок:12312
Бонус за час:1234
Загальний рахунок:3424
Ваша статистика
Найкращий рахунок:3432Дата:YYYY-MM-DD
Перемоги:32Середній рахунок:321232
Зіграні ігри:62Середній рахунок:321233
Відсоток перемог:23%
Поставте нам вподобайку на Facebook!
 

Зіграти ще раз
Ваша статистика
Обрати тип рахунку
 Без рахунку
 Звичайна без обліку часу
Звичайна з обліком часу
 На гроші
Одна масть
 Дві масті
 Чотири масті
Основна статистика
Зіграні ігри:
Перемоги:
Відсоток перемог:
Найдовша серія перемог:
Найдовша серія поразок:
Поточна серія:
Статистика рахунків
Найкращий рахунок:
Дата:
Середній рахунок у виграних іграх:
Загальний середній рахунок:
Час і ходи
Загальний ігровий час (секунди):
Середній час на перемогу у грі (секунди):
Загальна кількість ходів:
Середня кількість ходів на перемогу у грі:
Середня кількість ходів на годину в перемогах:
Скидання
 
Закрити
Інформація

Поставте нам вподобайку на Facebook! Ви завжди можете поставити там питання.

 

Важливі клавіші швидкого доступу

Перемикання повноекранного режиму:F11 (більшість браузерів)
Скасувати хід:Ctrl+Z
Роздати заново:F2
Закрити діалогове вікно:Esc

Про пасьянс «Павук» онлайн

Про походження назви гри немає перевіреної інформації. Найімовірніше, назва пасьянсу «Павук» пов’язана із вісьмома ніжками павука, якими відображено вісім базових полів, що необхідно заповнити картами, аби вирішити гру. На відміну від інших популярних пасьянсів, у «Павука» грають двома колодами карт (тобто 104 картами). У спрощеній версії у карт всього один колір (на найлегшій складності) або два кольори (на середній). Гра вперше з’явилася на операційній системі Windows 3.x у 1991, але набула популярності завдяки поширенню з Windows XP. Через вищий рівень складності, пасьянс «Павук» став настільки популярним, що у ранніх 2000-х здобув статус найбільш популярного пасьянсу на ПК з операційною системою Windows.

Як грати в пасьянс «Павук»?

Як і в інших пасьянсах, метою гри є розкласти перемішані карти за номером і кольором. На відміну від інших пасьянсів, у пасьянсі «Павук» гравець не розміщує карти одразу в базові поля. Натомість гравець переставляє карти у десятьох колонках. Коли у колонці розміщено карти одного кольору і впорядковано за номером від короля внизу і туза вгорі, то усю колонку можна переставити з ігрового столу у базове поле.

Аби це досягнути, гравець може переміщати карти між колонками. Карту можна поставити тільки на іншу карту на один номер вище, незалежно від кольору, або в пусту колонку. Проте, щоб переставити декілька карт, вони мають усі бути одного кольору. Можна переставляти тільки ті карти, що лежать лицем догори. Коли стає доступною карта сорочкою донизу, її слід перевернути. Щобільше, коли немає доступних ходів, гравець може роздати більше карт із стосу. При кожній такій роздачі, гравець отримує десять карт, тобто по одній на кожну колонку. Карти не можна роздавати, якщо будь-яка із колонок порожня. Загалом грати з однією мастю доволі легко, з двома — доволі складно, а з чотирма мастями дуже складно.

Є тільки один спосіб ведення рахунку у онлайн пасьянсі «Павук» (подібний до пасьянсу «Павук» від Microsoft), незалежно від того гравець грає з однією мастю, двома мастями або чотирма мастями. Кожна гра починається з 500 очок. Кожен хід (включно зі скасуванням ходу) віднімає одне очко. Напротивагу , зібравши масть від туза до короля, гравець отримує 100 очок.

Ось дві стратегії для початківців. Спершу, намагайтеся повернути лицем догори якомога більше карт на самому початку гри. Чим більше карт лицем догори, тим більше у вас інформації щодо того з чим працюєте, а звідси кращі рішення у плані вашої стратегії. Далі, коли ви граєте більше ніж з однією мастю намагайтеся не надто забивати колонки різними кольорами. Сортувати карти за кольором іноді важливіше, ніж відкривати карти, які лежать лицем униз. Лише з досвідом у вас вибудується чіткий баланс між цими двома стратегіями.

Контактна інформація

Ви можете написати нам імейл на info@пасьянс.net. Ми вітаємо будь-які питання, скарги, подяки або коментарі.

Ця гра створена компанією «Simiade». Ось як ви можете зв’язатися з нами:

Simiade
Adam Narkiewicz
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
Польща
+48 728235409
contact@simiade.com
https://simiade.com/

Закрити