Card 1c Card 1d Card 1h Card 1s Card 2c Card 2d Card 2h Card 2s Card 3c Card 3d Card 3h Card 3s Card 4c Card 4d Card 4h Card 4s Card 5c Card 5d Card 5h Card 5s Card 6c Card 6d Card 6h Card 6s Card 7c Card 7d Card 7h Card 7s Card 8c Card 8d Card 8h Card 8s Card 9c Card 9d Card 9h Card 9s Card 10c Card 10d Card 10h Card 10s Card 11c Card 11d Card 11h Card 11s Card 12c Card 12d Card 12h Card 12s Card 13c Card 13d Card 13h Card 13s
Ви виграли!
Результати гри
Час:232:324
Залишилось карт:12312
Бонус за час:1234
Загальний рахунок:3424
Ваша статистика
Найкращий рахунок:3432Дата:YYYY-MM-DD
Перемоги:32Середній рахунок:321232
Зіграні ігри:62Середній рахунок:321233
Відсоток перемог:23%
Поставте нам вподобайку на Facebook!
 

Зіграти ще раз
Ваша статистика
Обрати тип рахунку
 Без рахунку
 Звичайна без обліку часу
Звичайна з обліком часу
 На гроші
Одна масть
 Дві масті
 Чотири масті
Основна статистика
Зіграні ігри:
Перемоги:
Відсоток перемог:
Найдовша серія перемог:
Найдовша серія поразок:
Поточна серія:
Статистика рахунків
Найкращий рахунок:
Дата:
Середній рахунок у виграних іграх:
Загальний середній рахунок:
Час і ходи
Загальний ігровий час (секунди):
Середній час на перемогу у грі (секунди):
Загальна кількість ходів:
Середня кількість ходів на перемогу у грі:
Середня кількість ходів на годину в перемогах:
Скидання
 
Закрити
Інформація

Поставте нам вподобайку на Facebook! Ви завжди можете поставити там питання.

 

Важливі клавіші швидкого доступу

Перемикання повноекранного режиму:F11 (більшість браузерів)
Скасувати хід:Ctrl+Z
Роздати заново:F2
Закрити діалогове вікно:Esc

Про пасьянс «Солітер»

Назва гри «Солітер» походить від чотирьох комірок у верхньому лівому куті ігрового столу, де можна тимчасово зберігати карти. Гру вигадав Пол Алфіл, як модифікацію до старішої гри. Алфіл також створив першу відеогру пасьянс «Солітер» у 1978. Хоч «Солітер» був доступний у ранніх версіях системи Windows, але популярності він набув із Windows 95. У тій версії було доступно 32 тисячі варіантів роздач. У 1994 була спроба розв’язати усі 32 тисячі роздач. Проєкту вже був майже рік, коли виявилося, що тільки один варіант немає розв’язку. З того часу «Солітер» відомий фактом, що при кожній випадковій роздачі карт, гру практично гарантовано можна розв’язати.

Як грати у «Солітер»?

Як і в більшості інших пасьянсів, гра починається з того, що колода перемішується і гравець повинен розкласти карти від тузів до королів окремо по мастях. Впорядковані карти розміщуються у базових полях у правому верхньому куті ігрового столу, починаючи з тузів. Тобто у базове поле можна поставити карту тільки, якщо там вже є нижча одним номером карта такої ж масті. Якщо немає карт, які можна поставити у базові поля, гравець має переставити карти на ігровому столу, щоб звільнити більше карт із нижчим номером.

Як правило гравець може перемістити тільки одну карту на раз, на відміну від інших пасьянсів, де гравець може перенести цілу колонку на інше місце. Якщо гравець хоче перенести більше однієї карти на нове місце, то потрібно використовувати вільні комірки у верхньому лівому куті ігрового столу. Гра автоматично підрахує скільки карт гравець може перенести орієнтуючись на кількість доступних вільних комірок, бо переносити по одній карті буває втомлює. Будь-яку карту можна поставити у вільну комірку. Також будь-яку карту можна поставити у пусту колонку. Проте одну карту можна поставити на іншу тільки якщо вона протилежної масті й нижча на один номер.

В онлайн грі пасьянс «Солітер» немає конкретної системи ведення рахунку. Прогрес у грі вказано номером карт, які залишилися на столу (чим менше, тим краще). Проте це не має значення, якщо гравці порівнюють свої результати. Релевантним результатом буде відсоток перемог, середній час на розв’язок і найдовша серія перемог.

Ось декілька порад. Натисніть на карту правою кнопкою мишки, щоб відправити її у вільну комірку. Якщо немає вільних комірок або карта вже у вільній комірці, то натиснувши правою кнопкою мишки вона перенесеться у базове поле (за можливості). Гра автоматично переносить карти до базових полів, якщо вони не знадобляться далі у грі.

Контактна інформація

Ви можете написати нам імейл на info@пасьянс.net. Ми вітаємо будь-які питання, скарги, подяки або коментарі.

Ця гра створена компанією «Simiade». Ось як ви можете зв’язатися з нами:

Simiade
Adam Narkiewicz
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
Польща
+48 728235409
contact@simiade.com
https://simiade.com/

Закрити